Профілактика захворювань зубів – запорука здорової посмішки!

Один з найважливіших напрямків нашої роботи – своєчасна і адекватна профілактика. Ми перші і єдині, хто використовує абсолютно весь спектр даних систем і методик, що забезпечує відсутність будь-яких проблем і ускладнень в майбутньому, а головне допомагає уникнути часом неприємного лікування.

Вчасно виявлена проблема, при відповідному спільному підході лікаря і пацієнта, в 90% випадків дозволяє обійтися не тільки без препарування бормашиною, протезування, хірургічної корекції, але і в принципі не дійти до розвитку карієсу, пародонтиту та інших захворювань.

Часто з’являються нові “дірки”? Турбує кровоточивість ясен? З’явився неприємний запах? Зуби стали рухливими? – Просто покажіться нашим фахівцям. Вони проведуть необхідні маніпуляції, оброблять індивідуально підібраними препаратами, скорегують особисту гігієну, складуть план профілактичних прийомів і про всі ці проблеми можна буде забути. Причому не тільки цього разу, а й на майбутнє.

Для проведення профілактичних маніпуляцій наш центр оснащений найсучаснішим обладнанням: багаторежимними п’єзоелектричними скеллерами (Satellec, Франція), апаратами AirFlow (японської фірми NSK) і мікровоздушной абразії (SandMan, Данія) і різноманітними лікарськими препаратами. Все це при комплексному підході дозволяє зупинити розвиток вже наявних запальних процесів, уникнути розвитку їх в майбутньому, а при важких ураженнях – забезпечить стійку ремісію.

І справа навіть не в тому, що якісна профілактика дешевше лікування, а в тому, що таким шляхом ми формуємо природно здорову посмішку (адже, на жаль, те що зроблено природою повторити штучно неможливо).

Зв'яжіться з нами

Ми готові відповісти на будь-які Ваші запитання
Записатися

Ваша заявка успішно відправлена.

Перевірте, чи правильно заповнені поля, і спробуйте ще раз.