Стоматологія для майбутніх мам

Милі дівчата, втрата зубів, утворення нових «дірок», проблеми з яснами та інші принади вагітності та вигодовування давно вирішені. Адекватна гігієна, якісна профілактика і своєчасне лікування вже наявних проблем допоможуть запобігти будь-яким негативним стоматологічним наслідкам цієї радісної події у Вашому житті.

Але потрібно пам’ятати, що підходити до вибору препаратів, лікування, діагностичних методів необхідно з урахуванням терміну вагітності, загального самопочуття, прийнятих вами препаратів і багато чого іншого. Адже у випадку з допомогою вагітним дівчатам головним є не повна санація за всяку ціну, а лікарський принцип, закладений ще Гіппократом – не нашкодь.

Так, наприклад, до 12 тижня включно небажані будь-які втручання в організм вагітної, крім абсолютно невідкладних. І тільки після повного формування плаценти і ультразвукового підтвердження цього, коли між організмом мами і її майбутньої дитини з’явиться розділяє їх бар’єр, можна використовувати дозволені для цього препарати і методики.

У нашому центрі використовуються сучасні методики і препарати, які дозволять усунути будь-які наявні проблеми в порожнині рота у вагітних. Але головне – комплекси профілактики, розроблені спеціально для дівчат «при надії», зможуть запобігти виникненню абсолютно будь-яких захворювань в області стоматології. Крім цього, наші лікарі індивідуально підберуть комплекс індивідуальної гігієни для кожної майбутньої мами.

Приходьте до нас, адже вагітність – це чудовий стан, а ми допоможемо зробити так, щоб ніщо не змогло затьмарити вам очікування народження Вашого майбутнього малюка.

Зв'яжіться з нами

Ми готові відповісти на будь-які Ваші запитання
Записатися

Ваша заявка успішно відправлена.

Перевірте, чи правильно заповнені поля, і спробуйте ще раз.