Історія створення стоматологічної клініки Профідент

Клініка Профідент відкрилася далекого 2006 року. 4 молоді, але дуже перспективні лікарі, дві медсестри та один адміністратор. Непогане нове обладнання та багато амбітних планів.

За наступні кілька років з безвісної клініки ми перетворилися на місце з 4-тижневим записом вперед, з великою кількістю власних та залучених фахівців та майданчиком для впровадження найновіших матеріалів та обладнання.
На певному етапі у зв’язку з постійним зростанням колективу та обладнання ми перестали поміщатися в нашому центрі. І ось ми знайшли, що шукали – 426 метрів затишного занедбаного “замку”. Вклавши в це місце багато сил, часу та засобів, ми змогли створити не просто хорошу, а найкращу стоматологічну клініку повного циклу. З великими та комфортними кабінетами, ідеально обладнаною операційною з найсучаснішим наркозно-дихальним комплексом, комп’ютерним томографом, і навіть власним навчальним класом. При цьому оточивши це максимальним домашнім комфортом і затишком. Для того, щоб зробити перебування в Дрімхаусі для наших пацієнтів, більшість з яких ми сміливо можемо назвати друзями – справді приємно проведеним часом, а не лякаючим візитом до лікаря.

Дякую за те, що ось уже понад п’ятнадцять років ви з нами. Обіцяємо ставати лише краще та краще.
Ваш Профідент Дрімхаус.

Зв'яжіться з нами

Ми готові відповісти на будь-які Ваші запитання
Записатися

Ваша заявка успішно відправлена.

Перевірте, чи правильно заповнені поля, і спробуйте ще раз.