Які бувають зубні коронки і для чого потрібні?

Коронки на зуби. Які вони бувають і для чого потрібні?
Коронки – це один з найпопулярніших видів протезів, що часто використовуються.
Причини їхньої популярності:
1. Прийнятна вартість. Даний вид протезів коштує набагато дешевше за імпланти і краще підходить для відновлення функцій зубів.
2. Міцність. Коронки можуть прослужити вам більше 10 років, вони повільно зношуються і не вимагають особливого догляду.
3. Простота установки. Для того, щоб встановити коронки, вам не знадобиться багато разів відвідувати лікаря, процедура проходить швидко.

Які види зубних коронок бувають?
1) Цільнометалеві коронки можуть бути штамповані та литі. Штамповані коронки можуть бути неточними, їх плюс у дешевій вартості. Литі коронки навпаки точні та міцні, але мають недолік – у вигляді кольору металу золотого або срібного, найчастіше такі коронки використовуються на жувальних зубах, які не видно при усмішці.
2) Металопластмасові та металокерамічні коронки мають високоточний литий каркас, фанерований або композитом (пластмасою), або керамікою. Ці коронки мають оптимальне співвідношення ціна-якість. За кольором вони відповідають природним зубам. Їхнім недоліком є ​​металевий каркас, що може давати синюшність ясен і у малого відсотка людей викликати алергію.
3) Безметалові коронки, виготовлені за такими технологіями: Діоксид цирконію з облицюванням з кераміки Prettau Zirkon – безметалеві реставрації з цільного діоксиду цирконію з підвищеною прозорістю. Найкращого естетичного результату можна досягти при використанні технології Е-мах, яка забезпечує прозорість та глибину кольору, найбільш близьку до природних тканин. Зрозуміло, зрештою придатні саме вам види зубних коронок визначає лікар. Підбір проводиться після ретельної діагностики порожнини рота та виявлення всіх захворювань. Не варто самостійно вирішувати, які зубні коронки краще – тільки фахівець зможе дати вам докладну консультацію, розповівши про переваги та недоліки.

Запишіться на консультацію прямо зараз

Зв'яжіться з нами

Ми готові відповісти на будь-які Ваші запитання
Записатися

Ваша заявка успішно відправлена.

Перевірте, чи правильно заповнені поля, і спробуйте ще раз.