Про нас

Стоматологічний центр “Профідент” заснований в 2006 році. Ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг, спеціалізуючись при цьому на високоестетичному відновленні зубів (ортопедичному і терапевтичному) і комплексній профілактиці, яка дозволяє не тільки усунути наявні проблеми, але і, що особливо важливо, не допустити їх виникнення в майбутньому.
Наш центр складається з 5 окремих кабінетів, кожен з яких обладнаний найсучаснішим обладнанням:

– стоматологічними установками ANTHOS та GALIT,

– рентгеном і радіовізіографом (що дозволяє значною мірою знизити променеве навантаження і зробити діагностику максимально безпечною),

– комп’ютерним томографом Papaya 3D GENORAY,

– інтраоральним сканером Medit (для зняття оптичних відбитків без використання відбиткової маси та миттєвого відправлення даних на обробку через супутник),

– стоматологічним мікроскопом SEMORR DOM3000D,

– плазмовою лампою для відбілювання Beyond (єдиним безпечним способом досягнення найяскравішої білизни зубної емалі),

– наркозно-дихальним апаратом Mindray,

– п’єзоелектричним багаторежимним скеллером і апаратом Air flow (ці апарати забезпечують якісне, безболісне і дуже делікатне професійне чищення зубних рядів, що виключає ризик виникнення пародонтологічних проблем або зникнення або значне зменшення вже наявних проблем ) – і багатьом іншим.

Матеріали, які ми використовуємо в нашій практиці – це те найкраще, що є в стоматології на сьогоднішній день від кращих виробників Німеччини, США і Японії. Їхній склад і спосіб застосування є такими, що виключають будь-яке токсичний або алергічний вплив на організм і при цьому забезпечують комплексний захист, мінералізацію і нормальне функціонування всієї зубощелепної системи.

Величезну увагу ми приділяємо питанням стерильності. Багаторівнева система стерилізації, запечатування і зберігання стерильних інструментів, обов’язкові обробки всіх робочих поверхонь і обладнання, суворий медичний контроль всього персоналу дозволяє абсолютно виключити ризик виникнення будь-яких перехресних інфекцій, в тому числі гепатитів, туберкульозу та ВІЛ.

Але головна наша гордість – наш колектив. Це дружний союз однодумців, що працює згуртованою командою, що і забезпечує якісні, надійні та довготривалі результати нашої роботи. Всі лікарі та асистенти пройшли спеціалізацію у кращих представників нашої професії не тільки в Україні, але і в Європі. Вони постійно вдосконалюють свій професійний рівень і освоюють нові методики і матеріали на профільних семінарах, симпозіумах і майстер-класах. Це підтверджує велика кількість отриманих ними сертифікатів. Крім лікування, проведеного в клініці, наші фахівці індивідуально підберуть для Вас необхідний комплекс профілактичних засобів по догляду за порожниною рота вдома.

Хворі або відсутні зуби, захворювання ясен, деформації або аномалії прикусу часто призводять до виникнення різних захворювань шлунково-кишкового тракту, хвороб органів дихання, ряду алергічних станів і загального зниження імунітету. Тому просто приходьте до нас – ми не тільки усунемо вже наявні проблеми, але і допоможемо вам уникнути їх в майбутньому.