О нас

Стоматологічний центр “Профідент” заснований в 2006 році. Ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг, спеціалізуючись при цьому на високоестетичному відновленні зубів (ортопедичному і терапевтичному) і комплексній профілактиці, яка дозволяє не тільки усунути наявні проблеми, але і, що особливо важливо, не допустити їх виникнення в майбутньому.
Наш центр складається з 4 окремих кабінетів, кожен з яких обладнаний найсучаснішим обладнанням:

– стоматологічною установкою,

– рентгеном і радіовізіографом (що дозволяє на порядок знизити променеве навантаження і зробити діагностику максимально безпечною),

– інтраоральною камерою (завдяки якій пацієнти на власні очі на великому моніторі можуть контролювати процес лікування),

– плазмовим відбілювачем (єдиним безпечним видом відбілювання зубів),

– апаратом мікровоздушной абразії (який у багатьох випадках замінює традиційну препарування бормашиною, причому робить це безболісно і абсолютно не пошкоджуючи здорові тканини)

– п’єзоелектричним багаторежимним скеллером і апаратом AirFlow (ці апарати забезпечують якісну, безболісну і дуже щадну професійну чистку зубних рядів, що виключає ризик виникнення пародонтологічних проблем або зникнення або значне зменшення вже наявних проблем ) – і багатьом іншим.

Матеріали, які ми використовуємо в нашій практиці-це те найкраще, що є в стоматології на сьогоднішній день від кращих виробників Німеччини, США і Японії. Їх склад і спосіб застосування зроблені так, щоб виключити будь-яке токсичне або алергічний вплив на організм і при цьому забезпечити комплексний захист, мінералізацію і нормальне функціонування всієї зубощелепної системи.

Величезну увагу ми приділяємо питанням стерильності. Багаторівнева система стерилізації, запечатування і зберігання стерильних інструментів, обов’язкові обробки всіх робочих поверхонь і обладнання, строгий медичний контроль всього персоналу дозволяє абсолютно виключити ризик виникнення будь-яких перехресних інфекцій, в тому числі гепатитів, туберкульозу та ВІЛ.

Але головна наша гордість-наш колектив. Це дружний союз однодумців, що працює згуртованою командою, що і забезпечує якісні, надійні та довготривалі результати нашої роботи. Всі лікарі, гігієністи та асистенти пройшли спеціалізацію у кращих представників нашої професії не тільки в Україні, але і в Європі, продовжуючи вдосконалювати свій професійний рівень і освоюючи нові методики і матеріали на всіляких семінарах, симпозіумах і майстер-класах. Це підтверджує велику кількість отриманих ними сертифікатів. Крім лікування, проведеного в клініці, наші фахівці індивідуально підберуть для Вас необхідний комплекс профілактичних засобів по догляду за порожниною рота вдома.

Хворі або відсутні зуби, захворювання ясен, деформації або аномалії прикусу часто призводять до виникнення різних захворювань шлунково-кишкового тракту, хвороб органів дихання, ряду алергічних станів і загального зниження імунітету. Тому, просто приходьте до нас-ми не тільки усунемо вже наявні проблеми, але і допоможемо вам уникнути їх в майбутньому.